fbpx

Polocko g. 17-201, 01205 Vilnius

+370 6844 0839  +370 601 22 649

+370 6844 0839  +370 601 22 649

Raudonos šviesos terapija

Apie paslaugą

Raudonosios (RED) ir artimųjų infraraudonųjų spindulių (NIR) šviesos terapijos prietaisai skleidžia koncentruotą tam tikro ilgio konkrečių raudonojo ir artimojo infraraudonojo spektro bangų dozę, kuri veikia panašiai kaip saulės šviesa, tačiau be kenksmingos UV spinduliuotės, todėl raudonos šviesos terapija teigiamai veikia visų audinių regeneraciją.

 

RED ir NIR šviesos prietaisas per 20 minučių įkraus organizmo „bateriją“ taip, lyg būtumėte kelias valandas praleidę saulėje.

 

 

Kaip veikia raudonosios šviesos terapija?

 

Tam tikro ilgio raudonosios ir artimųjų infraraudonųjų spindulių šviesos bangos, nukreiptos į mūsų ląsteles, jas atitinkamai veikia – ląstelėse atsiranda daugiau energijos, reikalingos gerai savijautai, nuotaikai ir produktyvumui palaikyti.

 

Ypač veiksminga yra raudona (RED) ir artimoji infraraudonoji (NIR) šviesa. Raudonasis spektras matomas akimis ir daugiausiai jo sugeria oda. Artimųjų infraraudonųjų spindulių šviesos žmogaus akis nemato. Ši šviesa prasiskverbia giliau į kūną (lyginant su kito ilgio šviesos bangomis) ir teigiamai veikia vidaus organus, endokrinines liaukas, ląsteles ir jose esančias mitochondrijas.

 

 

Raudonosios šviesos terapijos nauda:

 

1. Miegui ir cirkadiniam ritmui

Puikus laikas fotobiomoduliacijai – rytas, nes taip sukuriamas saulėtekį imituojantis šviesos spektras, kurio intensyvumas siekia 

30 000 liuksų (debesuotą dieną namuose gaunama vos kelių šimtų liuksų intensyvumo šviesa). Ryte subalansuotas cirkadinis ritmas lemia energijos ir darbingumo didėjimą. Taip pat taikant raudonos šviesos terapiją organizme padidėja melatonino kiekis ir pagerėja miego kokybė.

 

 

2. Kaulų ir raumenų sistemai

Dėl giluminio poveikio organizmui RED ir ypač NIR šviesa itin tinka ligų prevencijai bei sąnarių, sausgyslių ir net kaulų regeneracijai. NIR terapija gali sumažinti uždegimą ir kartu padidinti kolageno sintezę.

 

 

3. Hormoninei sistemai

Moksliniai tyrimai rodo stiprų teigiamą poveikį skydliaukei, kai kaklo sričiai RED ir NIR naudojama 10–15 minučių per dieną 

(ypač moterims).

 

 

4. Sportinei veiklai

Vienas populiariausių raudonos šviesos terapijos privalumų – galimybė optimizuoti sportinės veiklos rezultatus. Prieš treniruotes, terapija naudojama siekiant pagerinti rezultatus, o po fizinio krūvio – mažinant organizmo uždegimą, pagreitinant organizmo atsistatymą.

 

 

5. Protinei ir pažintinei funkcijoms

RED ir NIR spektro terapija teigiamai veikia smegenis, psichiką ir nuotaiką. Ji labai veiksminga tiek klinikinės depresijos epizodams, tiek sezoninei depresijai gydyti. Ši terapija taip pat rekomenduotina norintiems aktyvinti smegenų veiklą ir neuromediatorių sintezę arba mažinti neigiamą per greito ir į perdegimą vedančio gyvenimo būdo poveikį.

 

 

6. Ilgaamžiškumui ir gyvybingumui.

Turbūt svarbiausias raudonos ir artimųjų infraraudonųjų spindulių šviesos terapijos tikslas – palaikyti bendrą ilgalaikį kūno gyvybingumą ir ilgaamžiškumą. Šių rūšių šviesa stiprina ląstelės energijos gaminimo centrus – mitochondrijas, tiesiogiai darydama įtaką konkrečios ląstelės gyvavimo trukmei ir senėjimo procesui.

Raudonos šviesos terapija

Raudonos šviesos terapijos kainos

1. Lašinės įvedimas ir lašinimas raudonosios šviesos terapijoje

70 €

2. Lašinė su vitaminais raudonosios šviesos terapijoje

85 €

3. Terapija procedūriniame kabinete

20 €

Raudonos šviesos terapija

Mielai atsakysime į visus iškilusius klausimus

Polocko g. 17-201, 01205 Vilnius

+370 6844 0839  +370 601 22 649